O firmě

Naše společnost byla založena v roce 2002 a v současnosti patříme mezi špičku na trhu. Jsme mladou, dynamickou a stále se rozvíjející společností, která poskytuje služby v oblasti grafiky, reklamy a tisku. Již řadu let nabízíme kvalitní komplexní služby pro města, obce, firmy a organizace, nacházející se na celém území ČR i Slovenské republiky. Pět let jsme působili v Ostravě na Jiráskovém náměstí (Kuří rynek). Z důvodu rozšíření výroby a rovněž z důvodu poskytnutí lepší dopravní dostupnosti pro naše klienty jsme se rozhodli přestěhovat do nových a větších prostorů na Poštovní ulici v centru Ostravy, kde působíme již od roku 2005.

Cílem naší společnosti je zrealizovat představy našich klientů a uspokojit jejich přání. Při výrobě využíváme nejmodernější techniky, která je dostupná na trhu těch nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců působících v Evropě. Srdce naší společnosti utváří zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti na trhu reklamy a tisku. KVALITA, KREATIVITA a RADOST Z DOBŘE ODVEDENÉ PRÁCE jsou termíny, které naprosto vystihují naši společnost.

Věříme, že Vás naše nabídka oslovila a těšíme se na Vaši návštěvu v našem studiu, kde Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a zrealizujeme Vaše představy do finální podoby. Těšíme se na úspěšnou budoucí spolupráci.

S přáním hezkého dne za celý realizační výrobní tým

Lukáš Lichý
jednatel firmy